החלפת מפרק ירך – מידע מקצועי

מידע מקצועי מפורט על החלפת מפרק ירך, גישות, שיקום מואץ ועוד. בלחיצה על הקישורים, פרופ' דבי צירף עבורכם מדריך עם מידע מקצועי על ניתוח החלפת מפרק ירך, מתי הגיע הזמן לניתוח, איזה גישות ניתוחיות אפשריות. מה הם שלבי ניתוח החלפת מפרק ירך, על הטיפול הרב מקצועי, השיקום המואץ, מתי אפשר לחזור לעשות פעילות גופנית. ומענה לשאלות נפוצות רבות.

סרטוני מטופלים

פרופ' דבי מנתח החלפת מפרק ירך בטכנולוגיה מתקדמת, המאפשרת לשמר את הרקמה הרכה. עם רמת דיוק והצלחות גבוהה. מכשיר את דור העתיד של הרופאים האורתופדים למצוינות רפואית. מנתח החלפת ירך בגישה קדמית עם שולחן הניתוחים. ובעת הצורך נעזר גם בדגמים בתלת מימד ובמערכות ניווט.

שיקום מואץ לאחר החלפת מפרק ירך

שעות ספורות לאחר הניתוח, המטופלים יכולים להתחיל ללכת. בעזרת פרוטוקול הטיפול בכאב, תוכנית השיקום וההחלמה המואצת.

ואכן, תוך זמן קצר, פרופ' דבי זוכה לראות את המטופלים שחוזרים מחדש לאיכות החיים, שהיתה טרם השחיקה.

פרופ'  דבי, מהמומחים המובילים בארץ בתחום ניתוחי החלפת מפרק ירך וברך. תמיד מחפש את הטיפול הטוב, המתאים והמתקדם ביותר לכל מטופל. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן