ניתוח החלפת ברך קינמטי – בשילוב רובוט

רפואה מותאמת אישית

ניתוח החלפת ברך קינמטי. במידת הצורך, עם רובוט.פרופ' דבי מדבר על החזון, יחס אישי ורפואה מותאמת אישית. מסביר על החלפת ברך רובוטי. כמו גם על טכנולוגיות וחידושים שיעזרו בדיוק הניתוח. עם דגש על הפחתת כאב, קיצור זמן ההחלמה, שיקום מהיר וחזרה לאיכות חיים.

פרופ׳ דבי, אורתופד מנתח, מומחה בניתוחי החלפות מפרקים. מקפיד על יחס אישי והבנת צרכי המטופל, ועל רפואה מותאמת אישית.

ניתוח עם רובוט הוא לא דבר חדש. החידוש הוא בשכלול המערכות, וכן בדיוק ובמהירות התגובה. לא מדובר על החלפת ברך רובוטי, או על רובוט מנתח. אלא על ניתוח שמתבצע ע״י מנתח מיומן, בשילוב רובוט. השם באנגלית מתאים יותר להגדרה:Robot-assisted surgery, כיון שמדובר בניתוח בו המנתח שולט לחלוטין בהליך הניתוחי והרובוט הוא כלי עזר. כאשר פרופ' דבי מקפיד על ניתוח החלפת ברך קינמטי, עם רובוט.

ניתוח החלפת ברך קינמטי, עם רובוט

השילוב בין החלפת ברך בטכניקה הקינמטית בה פרופ׳ דבי מנתח.  ביחד עם רמת הדיוק הרגישות, ומהירות התגובה של הזרוע הרובוטית,

יכולים להביא את הדיוק לרמה המקסימלית. ולאפשר למנותח להינות ממפרק יציב המותאם לאנטומיה הייחודית שלו.

פרופ׳ דבי מתכנן, מנתח ומבצע את הפעולות בניתוח,  עורך תכנון קדם ניתוחי בתלת מימד, לשם ביצוע מותאם ומדוייק של  הניתוח. התכנון המדוייק והממוחשב מאפשר בחירה והתאמה אנטומית של המשתל, בזווית הטבעית והאינדבדואלית ובהתאם לטווחי התנועה, מתח הרצועות והציר הביומכני של מפרק הברך.

ואז, במהלך הניתוח, ניתן להיעזר בזרוע הרובוטית, שמאפשרת לבצע את התכנון בדיוק המקסימלי. להתאים את החיתוך והזוויות בהתאמה אישית ומדוייקת. עם המחשה בתרשים תלת-ממד של תנועת הברך, טרם ובמהלך הניתוח. 

בזמן הנכון, במיומנות , עם יחס אישי ועם הטכניקה הנכונה.

ניתוח החלפת מפרק ברך דורש חיתוכים מדויקים, והתאמה מדויקת של זוויות הניתוח לשם השגת הקינמטיקה המתאימה לכל מטופל באופן אישי. פרופ׳ דבי ניתח אלפי ניתוחי החלפות מפרק ירך ומפרק ברך,  בדיוק והצלחה רבה.

הזרוע הרובוטית יכולה לעזור לתכנן בדיוק ברמת האלפית ומגיעה לנקודות הממשק של הניתוח בצורה המיטבית. הניתוח מותאם לאנטומיה הייחודית של כל מטופל, וניתן להתאים את החיתוך והזוויות בהתאמה אישית ומדויקת.

כשהיעד הוא איזון של טווח תנועות המפרק באופן אופטימלי. שימור הרקמות ורצועות המפרק, דיוק החיתוך והקינמטיקה ברמה המקסימלית.

תוך התמקדות מדוייקת רק בחלקי הברך השחוקים, מבלי לפגוע ברקמות, שרירים וגידים הבריאים. הכל תחת שליטה מלאה, ובקרה של כל  שלבי הניתוח מתחילתו ועד סופו, ע״י פרופ׳ דבי.

ואם אתמצת את היעד עבורכם – ניתוח מדוייק, מותאם אישית, לשביעות רצון המטופל מהניתוח, מהשיקום ומהתפקוד האופטימלי של המפרק.

פרופ’ דבי רונן – אורתופד מנתח, מומחה להחלפות מפרקים. ניתוחי החלפת מפרק ברך החלפת מפרק ירך. מהרופאים האורתופדים המובילים בתחום האורתופדיה והחלפות המפרקים בארץ. פרופ’ דבי טיפל באלפי אנשים, באופן שמרני או ניתוחי, בדגש על מקצועיות ואיכפתיות.

פרופ'  דבי מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובהרצליה. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן