החלפות מפרקים וגם חינוך רפואי

פרופ' דבי, אחד המומחים הבולטים באורתופדיה וניתוחי החלפות מפרקים. שוקד על החלפות מפרקים, וגם חינוך רפואי של הדור הבא של הרופאים בישראל.

פרופ' דבי עוסק בשאלה שאמורה להעסיק את כולנו: "מי המומחה שאנו שואפים שיהיה זה שיטפל בנו, בסוף ההתמחות?" .לדבריו, כששואלים שאלה כזו, היא בעצם מייצרת חזון של רופא. שממנו ניתן לפרק ולפרוט מחדש את מרכיבי ההכשרה.

כמחנך ומוביל חינוך רפואי, במערך האורתופדי בבי"ח ברזילי. פרופ' דבי מאמין בהתמחות מבוססת מיומנויות. כל רופא אורטופד, עובר הכשרה משמעותית שכוללת: לימודי רפואה, ואחריהם עוד 4 שנים של התמחות בתחום האורתופדיה. גם בתחום זה יש תתי התמחות כמו התמחות בגב, כף יד, קרסול, טראומה, רפואת ספורט, או החלפות מפרקים. בתחילת דרכו, פרופ' דבי עבר את המסלול בהצטיינות, והמשיך ללמוד ולהתמחות בחו"ל. כמו גם בקורסים וכנסים רבים. מה שהפך אותו למומחה בינלאומי, עתיר נסיון בניתוחי החלפת מפרק ירך בגישה קדמית, והחלפת ברך בגישה קינמטית ובשיטה רובוטית.

ובהתאם, פרופ' דבי עוסק ימים כלילות בניתוחי החלפות מפרקים. מנתח במיומנות ומקצועיות רבה. אחרי שלמד את כל רזי הניתוח לבוריו. מנתח בגישות המתקדמות ביותר, בוחן כל טכנולוגיה חדשה. ולאחר שלמד לראות את הדקויות והשונות בכל גישה, משתל או מטופל. הוא משתמש רק במה שמתאים, התאמה אישית, לכל אחד ואחד. מקפיד ומשקיע מרץ רב גם בניתוחים ובשיקום אידאלי של מטופליו.

חינוך הדור הבא – אורטופדים מנתחים מיומנים, מקצועיים ואנושיים..

כמו שניתן לראות בסרטון. פרופ/ דבי ממשיך לשקוד גם על חינוך הדור הבא בתחום.

אבחון, ומגוון אפשרויות טיפול -תיאום ציפיות עם אורטופד מומחה

פרופ' דבי מדגיש, כי לאחר שאנו פונים לאורתופד מומחה החלפות מפרקים. זה ממש לא מחייב שאנחנו כבר בדרך לניתוח.

פרופ' דבי, ישוחח עמכם, יאבחן את הבעיה ואת מקורה. יציע אפשרויות טיפול, שכוללות טיפול שמרני, או בעת הצורך – ניתוח החלפת מפרק.

אם גם אתם סובלים מכאבים במפרק הירך או הברך, מיציתם את הטיפול השמרני ואתם מעוניינים לחזור לאיכות החיים .רק אורטופדים מומחים יוכלו להציע פתרון רפואי או שיקומי של ממש.

פנו לייעוץ רופא אורטופד מומחה בתחום . אורטופד מומחה ברכיים, אורטופד מומחה ירכיים.

חשוב לעשות אבחון מדוייק, לבדוק את אופציות הטיפול, בהתייחסות גם לגוף וגם לנפש. וכמובן – חשוב לבחור במנתח שאתם מרגישים שהוא אמין, אכפתי, מקצועי ומיומן. ששמעתם עליו המלצות טובות, ושניתח מספר רב של ניתוחים. כך שבאמת ידע לשים לב לדקויות הנדרשות בכל ניתוח

ניתוחי החלפות מפרקים

פרופ' דבי, אורטופד מנתח בכיר, מסביר  כי כיום, גישת הניתוח, איכות המשתל, פרוטוקול הטיפול בכאב ותהליך השיקום השתנו לחלוטין.

פרופ' דבי מנתח, ניתוח החלפת מפרק ירך בגישה קדמית.  בלי חיתוך שרירים, בעזרת מיטת ייחודים מיוחדת, המאפשרת שיקוף ודיוק בניתוח. בגישה זו , השיקום וההחלמה מהירים יותר. 

ניתוח החלפת מפרק ברך בשיטה קינמטית, עם משתלים אנטומים. ניתוח בהתאם למנח ולזוויות היחודיות לכל מטופל. ללא צורך בשחרור רצועות, או פגיעה ברקמה הרכה

גם בניתוח החלפת מפרק ברך בשיטה הרובוטית, מנתח בגישה קינמטית, בשילוב זרוע רובוטית. במידת הצורך, ובמידה והמשתל הוא המתאים לאותו מטופל.

זקוקים למומחה?

אם אתם או הוריכם זקוקים לניתוח, אתם חוששים ממה שצפוי לפני הניתוח או לאחריו.

נסו לפגוש מספר אורטופדים מומחים. פרופ' רונן דבי, ישמח לסייע לכם לצלוח את התקופה הזאת בצורה יותר רגועה. עם טיפול  אישי ומקצועי. עם תוכנית שיקום מקיפה במטרה לחזור לחיים פעילים ואיכותיים.

פנו לפרופ' רונן דבי, מומחה אורתופדיה בעל שם בהחלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובהרצליה.  צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן