המלצות מטופלים ומנותחים

המלצות מטופלים ומנותחים – לאחר ניתוח ע"י  פרופ' רונן דבי. ניתוחי החלפת מפרק ירך, או החלפת מפרק ברך בשיטות מתקדמות, ובגישת השיקום המהיר. 

אם אתם חווים כאבים חזקים וקשיי ניידות. אתם מוזמנים לקרוא ולצפות המלצות של מטופלים ומנותחים.  פרופ' דבי – אורתופד מנתח,עם נסיון של אלפי ניתוחים. מומחה באבחון, טיפול וניתוח, לשיפור איכות חיי מטופליו.

מנתח תוך שימוש בטכניקות ובטכנולוגיות העדכניות ביותר. בהתאמה אישית לכל מטופל.  מקפיד על מעטפת מלאה, של צוות מחוייב, מכיל ומעורב. תוכנית טיפול מותאמת אישית, בהתאם לצרכיםולאורח החיים שלכם. תוך התמקדות בהשגת התוצאה הטובה ביותר עבורכם. 

אז אם הגיע הזמן, אל תהססו לפנות לצוות המרפאה. וביחד, נעשה הכל, כדי לספק לכם את הטיפול הטוב ביותר האפשרי. כשהמטרה היא שיפור הבריאות ואיכות החיים.

החלפת מפרק ברך - המלצות מטופלים

החלפת מפרק ירך - מטופלים ממליצים ​

החלפות מפרקים

אם אתם נאבקים עם כאבי  ברך או ירך, שמגבילים את יכולתכם לבצע פעילויות יומיומיות. יש שחיקה משמעותית במפרק, וטיפולים שמרניים לא הועילו. יתכן שניתוח החלפת מפרק הירך או הברך, הוא הפתרון הנכון. פתרון שיוכל לעזור לכם להחזיר את הניידות והעצמאות.שבו עם פרופ' דבי, לבחינת מצב המפרק ומידת המוכנות שלכם לניתוח. בנו ביחד, תוכנית טיפול מותאמת אישית המבוססת על הצרכים והמטרות שלכם. אנחנו נלווה אתכם בכל שלב בתהליך. החל מהייעוץ לפני הניתוח, ועד לטיפול ושיקום לאחר הניתוח.

לאחר הניתוח, צפוי שתחוו שיפור משמעותי באיכות חייכם. הפחתת כאבים, הגברת הניידות. ויכולת לחזור ולבצע פעולות יומיומיות בקלות. כי המטרה שלנו היא לעזור לכם להחזיר את העצמאות, ולחזור לעשות את הדברים שאתם אוהבים.

הכנה לניתוח החלפת מפרק
החלמה מואצת אחרי החלפת מפרק
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן