הסכם שימוש

כל המידע הכלול באתר זה, לרבות כל המידע הנחזה להיות רפואי, ניתן כמידע כללי בלבד, והוא אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לייעוץ רפואי או לבדיקה וטיפול רפואיים הולמים. על חולים להתייעץ עם רופא מומחה, המכיר את ההיסטוריה הרפואית שלהם, על מנת למצוא עבורם ולהמליץ בפניהם על דרך טיפולית המתאימה למחלתם.

התכנים באתר זה הם תכנים כלליים בלבד,לא ניתן להתאימם לנתוניו/מחלתו/צרכיו של כל אדם ואדם. המשתמש באתר מוותר מראש ובאופן גורף על כל טענה כלפי בעל האתר, ולא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפיו בגין תכונות של התכנים, תוכנם, יכולותיהם, מגבלותיהם, התאמתם לצרכי המשתמש. השימוש באתר זה ייעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר זה ובכל תוכן הכלול בו, הינם של ד"ר רונן דבי, או של צד שלישי, שהרשה לד"ר רונן דבי להשתמש בהם. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להעביר לציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן הנ"ל, בין על ידך ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוניים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מד"ר רונן דבי או מבעלי הזכויות האחרים, לפי העניין ובכפוף לתנאי ההסכמה, ככל שתינתן.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן