פריצת דרך בניתוח החלפת מפרק ברך

פריצת דרך בניתוח החלפת מפרק ברך – המלצה על פרופ' רונן דבי, מומחה לאורתופדיה והחלפות מפרקים. מנתח החלפת ברך בשיטה חדשנית, עם טכנולוגיה חדשה. בעזרת גישה קינמטית ובעת הצורך, זרוע רובוטית, וכמובן – שיקום מהיר.

פרופ' דבי, אורטופד מומחה ברכיים. בעל ניסיון רב בהוראה של מומחים, מתמחים, סטודנטים וצוות חדר ניתוח.

אורטופד מנתח, מומחה בניתוחי החלפת מפרק ברך. מהמומחים המובילים בארץ בניתוחי החלפות מפרקים. מראשוני המנתחים בארץ בגישה הקינמטית.

בגישה זו מעתיקים את צירי התנועה הטבעיים של הברך. אין צורך בשחרור הרצועות. כיון שהמטרה היא לשחזר את המבנה התלת מימדי שהיה טרם השחיקה. פרופ' דבי מתכנן את הניתוח בהדמייה טרום ניתוחית. מתאים את המשתל הנכון ביותר עבור כל מטופל.

בניתוח -מסיר את הסחוס השחוק. בהתאם לרמת השחיקה של כל מטופל. וממקם ומקבע את המשתל המלאכותי באופן המדוייק ביותר, והמתאים למפרק המטופל, טרם השחיקה.

צפו בכתבה – מקסימום תנועה, מינימום כאב. המלצה ממטופלת.

ניתוחי החלפת מפרק ברך, הם ניתוחים מאוד מוצלחים באורתופדיה. הניתוחים אלה משפרים באופן ניכר את איכות החיים.

הגישה הקינמטית והרובוטית, בהחלפת ברך.

שיטת פרופ דבי, מאפשרת למטופלים לחזור לשגרה מהירה, לאחר ניתוח החלפת ברך. החלפת מפרק ברך בגישה קינמטית. גישה ניתוחית חדשנית ובה דיוקים ייחודיים בחיתוכי העצם, הרקמות וזוויות המשתל. כדי לשמר את ציר התנועה הטבעי של הברך. לצמצם את הכאב בזמן הניתוח ואחריו. ובהתאם לשפר את טווח התנועה ואיכות החיים

אם ניתן לשלב רובוט, כלומר זה המשתל המתאים ביותר לאותו מטופל. הרובוט יכול לעזור, לדייק ולאזן את המשתל החדש.

בניתוח החלפת ברך קינמטית, מתאימים את השתל ספציפית למנותח ולמבנה הברך הטבעית שלו. בדרך זו , נמנעים מחיתוך רצועות, וממקמים את משתל הברך, בזווית ובמנח המדוייקים ביותר. כך הברך מותאמת אישית למנותח.

המטופל עם הברך החדשה מרגיש תחושה טבעית יותר ופחות כאב.לא עוד פתרון אחד שמתאים לכולם, אלא ניתוח בהתאמה אישית. פתרון אישי שמתאים לכל מטופל (הזמן המתאים, המשתל המתאים, הזווית המתאימה וכו' ).

כבר מספר שעות לאחר הניתוח, המטופל מתחיל תרגול, קימה, הליכה וכד'. מטופלים רבים משתחררים לשיקום ביתי, יום למחרת הניתוח.

פיזיותרפיסט מגיע לבית המטופל (מקופת החולים). והמטופל יכול להיות בסביבה ביתית, מוכרת ותומכת. כך תהליך השיקום העצמי מהיר עוד יותר.

בקישורים – הסבר על הגישה הניתוחית החדשנית  של ניתוח החלפת מפרק הברך.  כפי שניתן לקרוא מהמלצת המטופלת ד״ר קרני.  ניתוח החלפת מפרק הברך היה עבורה חוויה מתקנת, תוך זמן קצר- חזרה לתפקוד וחזרה לאכות החיים לה ייחלה.

פרופ'  דבי, ממובילי הגישה הקינמטית בארץ. בקורס העשרה לכירורגיה של מפרק הברך שערך ב2018 , אף העביר  הדגמה של ניתוח החלפת מפרק ברך בגישה הקינמטית, במעגל סגור.

מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובהרצליה. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן