הרופאים הטובים בישראל 2022 – פורבס ישראל

הרופאים הטובים בישראל 2022 | פרופסור רונן דבי – אורתופד מנתח. השנה החמישית ברציפות ברשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל של מגזין פורבס.

מודה לכם, על שנכללתי זו השנה החמישית ברציפות ברשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל של מגזין פורבס. רוצה להודות לעמיתי שבחרו להמליץ עלי ל-״הרופאים הטובים בישראל 2022״ וגאה להיכלל ברשימה זו של מגזין פורבס שנה נוספת. תודה רבה על הבעת האמון. מאחל לכולנו – שרק נמשיך לטפל, לנתח ולקדם את איכות הטיפול והרפואה בישראל.

הרופאים הטובים בישראל 2022 | פרופסור רונן דבי

מי הם הרופאים הטובים בישראל?

מגזין פורבס מפרסם מזה מספר שנים את רשימת הרופאים הטובים בישראל. הרופאים שהרופאים בוחרים. פרופ' רונן דבי נבחר, שנה חמישית ברציפות. בתחום האורתופדיה: כירורגיה של המפרקים – ברך וירך. מנתח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית וקינמטית. החלפת מפרק הברך והחלפת ברך בגישה הקינמטית והרובוטית.

רופא אורתופד מומחה, עתיר ניסיון. מקצועי ומיומן. ניתן לקרוא המלצות ממטופלים, כדי להבין את הקשר האישי והעשיה המקצועית.

פרופ' דבי דוגל בראש ובראשונה ביחס אישי, שיתוף מלא של המטופלים בקבלת החלטות. התאמה אישית, ללא "פתרונות קסם", כי לא כל מה שמתאים לאחד, מתאים גם לכם.

ולא שוכחים את דור העתיד

פרופ' דבי , אחד המומחים הבולטים באורתופדיה וניתוחי החלפות מפרקים. כמו גם בחינוך רפואי של הדור הבא של הרופאים בישראל. מחנך ומוביל חינוך רפואי במחלקתו ובמרכז הרפואי,ברזילי. מאמין בהתמחות מבוססת מיומנויות.

מקפיד ומשקיע מרץ רב גם בניתוחים ובשיקום אידאלי של מטופליו. וגם בחינוך הדור הבא בתחום, כמו שניתן לראות בסרטון.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן