שיטה חדשנית להקלה בכאב בניתוחי החלפת ברך

שיטה חדשנית להקלה בכאב.

שיטה חדשנית להקלה בכאב בניתוחי החלפת ברך. לדברי פרופ' דבי, בזכות הגישה הטיפולית החדשנית שהבאנו ארצה, הצלחנו להפחית את הכאב, לקצר את ימי האשפוז ולהקל על ההחלמה.

שיטת הטיפול החדשנית מיושמת במרכז הרפואי ‘ברזילי’. והמטופלים מדווחים על החלמה מהירה ופחות כאב .  שיטת טיפול חדשנית להקלה בכאב ובהחלמה לאחר ניתוח להחלפת מפרק ברך.

ד"ר דבי הביא את הגישה הטיפולית החדשנית, לטיפול בכאב. לאחר  השתתפות בכנסים בינילאומיים רבים. ובשיתוף עם מנהל מחלקת ההרדמה ב’ברזילי’ ד”ר פבלו בוקנסבאום שמתמחה במיוחד בשיטת הבלוק העצבי.

לדברי ד”ר דבי, (שהפך לפרופ' דבי). המטופלים מרוצים, וסובלים פחות כאב. הם מתקדמים מהר יותר לשיקום. משך האשפוז מתקצר, ותוך כיומיים המטופלים משתחררים לשיקום ביתי .

חידושים בניתוחי החלפת ברך

טכנולוגיה קינמטית להחלפת מפרק ברך. TKR – kinematic technique.

פרופ' דבי, אורתופד מומחה ברכיים משתף. ניתוחי החלפת ברך נחשבים לניתוחים מוצלחים מאוד בכירורגיה האורתופדית.

בנוסף לפרוטוקול הטיפול בכאב, יש חידושים ודיוקים רבים. לאחר שניתח אלפי ניתוחי החלפות ברך בהצלחה רבה. פרופ' דבי מאמין שלאחר הכנה נכונה לניתוח. גם של המטופל וגם של פרופ׳ דבי, שעורך תכנון מקדים בתלת מימד. ובהתאם בוחר את המשתל המתאים ביותר לאותו מטופל.  כדי שיותאם לצרכיו, לזווית הטבעיות והאינדבדואלית ולטווחי התנועה של הברך.

מנתח החלפת מפרק ברך בשיטה קינמטית, המבוסס על גישה של רפואה מותאמת אישית. תוך שימור מעטפת הרקמות הרכות. ובמידה ומתאים, גם החלפת מפרק ברך עם רובוט , ככלי עזר.ומקפיד על טיפול בכאב, שחרור מואץ ושיקום ביתי.

קישור לכתבות – ערוץ 7 , סוגרים שבוע 

פרופ’ דבי, אורטופד מומחה להחלפות מפרקים. אחד האורטופדים המובילים בתחום החלפות המפרקים בארץ. פרופ’ דבי טיפל באלפי אנשים באופן שמרני או ניתוחי. בדגש על מקצועיות ואיכפתיות.

פרופ'  דבי מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובהרצליה.  צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן