כתבו עלינו

כתבות פרסומים וראיונות | פרופסור רונן דבי, מומחה מוביל בניתוחי החלפות מפרקים.

פרופ' רונן דבי, אורטופד, מהמומחים הגדולים ביותר בארץ ובעולם לניתוחי החלפת מפרקים. שמח לשתף בחלק מהכתבות בעתונות, פרסומים וראיונות. כמו גם קישור למאמרים ולראיונות – בתקשורת. מידע רב בנושאים הבאים:

מומחיותו ונסיונו הרבים, כמו גם שאיפתו תמיד לטוב ביותר עבור מטופליו ועבור תלמידיו. הביאה אותו להיות מנהל מחלקה אורטופדית ייחודי ומוביל, שסוחף אחריו סטודנטים מכל רחבי הארץ.

כתבות , פרסומים וראיונות לדוגמא

פרופ' דבי רונן - הרופאים הטובים בישראל
פרופ' רונן דבי - מנהל המחלקה האורתופדית
פרופ' רונן דבי - החלפת מפרק ירך וברך
פרופ' רונן דבי - החלפת מפרק ירך וברך
פרופ' רונן דבי - החלפת מפרק ירך וברך
פרופ' רונן דבי - החלפת מפרק ירך וברך
כתבות פרסומים וראיונות | פרופסור רונן דבי - מקסימום תנועה מינימום כאב
פרופ' רונן דבי - החלפת מפרק ירך וברך
כתבות פרסומים וראיונות | פרופסור רונן דבי " החלפת ברך עם רובוט
כתבות וראיונות | פרופסור רונן דבי | החלפת מפרק מותאמת אישית
כתבות | פרופסור רונן דבי | החלפת מפרק ירך
כתבות- פרופסור רונן דבי . אנשים לפני הכל

ניתן לקרוא את הכתבות, כמו גם מידע מקצועי נרחב. אפשר גם לצפות בסרטונים, על ניתוחי החלפות מפרקים. החלפת ירך והחלפת ברך. כל המידע הוא רק חלק קטן מפועלו הרב, של פרופ' רונן דבי.

פרופ' דבי הוא אורתופד מנתח, מומחה מוביל בארץ ובעולם, בניתוחי החלפת מפרק ירך והחלפת ירך בגישה קדמית. וכן – החלפת מפרק ברך, החלפת מפרק ברך בגישה האנטומית-קינמטית, וכן בשיטה הרובוטית.

פרופ' דבי , ידוע במומחיותו ונסיונו הרב, ובשאיפתו לטוב ביותר עבור מטופליו ועבור תלמידיו. הוא הפך למנהל מחלקה אורטופדית מוביל, הסוחף אחריו סטודנטים מכל רחבי הארץ.

משקיע את כל זמנו ומרצו, כדי לעזור למתמחיו ללמוד אורתופדיה, להגיע להישגים ולעבור את מבחני השלב. מעביר כנסים ומלמד אורטופדים מנתחים מהארץ ומחו”ל.

שמחח לשתף אתכם, במידע מקצועי על הטיפול השמרני, על ניהול נכון של ההכנה לניתוח. מידע על ניתוחים בטכנולוגיות מתקדמות, כמו גם, על  שולחן הניתוחים הייעודי, ניהול כאב, ועוד.

מצורפים עבורכם קישורים לכתבות.

החלפת מפרקים בגישה הקדמית, על שולחן הניתוחים היחודי. על החלפת ברך, החלפת ברך חלקית, החלפת ברך קינמטית, החלפת ברך רובוטית. גישות טיפוליות, הפחתת כאב בניתוח ולאחריו ועוד.

פרופ'  דבי מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובהרצליה. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן