הרופאים הטובים בישראל 2021

הרופאים הטובים בישראל 2021 . שמח לשתף ולהודות גם השנה – שנת 2021, עדיין שנת קורונה מאתגרת.

תודה לעמיתי שבחרו בי גם השנה בסקרי עמיתים כאחד הרופאים הטובים בישראל , פורבס 2021 . בתחום כירורגיה של המפרקים, ברך וירך. כאחד ממנתחי החלפות המפרקים הטובים בארץ.

הרופאים הטובים בישראל 2021
הרופאים הטובים בישראל 2020
הרופאים הטובים בישראל 2019

מי הם הרופאים הטובים בישראל?

מגזין פורבס מפרסם מזה מספר שנים את רשימת הרופאים הטובים בישראל. הרופאים שהרופאים בוחרים. פרופ' רונן דבי נבחר שוב. זה השנה הרביעית ברציפות, כאחד הרופאים הטובים בישראל 2021 – בתחום האורתופדיה: כירורגיה של המפרקים – ברך וירך.

מדי שנה, מפרסם פורבס את רשימת הרופאים הטובים בישראל, רשימה מקיפה שהיא תוצאה של תחקיר שנמשך לאורך השנה.

השיקולים בבחירה:

מי הוא רופא טוב? מקצועי ? קשוב?

רופא שהמטופלים ממליצים עליו. המלצה מפה לאוזן – שהיא מקור מצוין לחוות דעת על נגישו, פתיחות וסבלנותו של הרופא . כמו שניתן לקרוא המלצות ממטופלים, כדי להבין את הקשר האישי והעשיה המקצועית.

משרד הבריאות לא מפרסם מדדי איכות על רופאים, ותק ואחוז הצלחות בניתוחים. לכן המגזין עשה סקר עמיתים (Peer Review). רופאים ממליצים על רופאים. בסקר שאלו רופאים מומחים, על מי ימליצו, כרופאים מצוינים אחרים, בתתי־התמחויות שלהם. אלה שהיו מפנים אליהם את קרוביהם.

פרופ' דבי – מומחה בינלאומי להחלפות מפרקים

פרופ' רונן דבי. הוא מומחה מוביל בניתוחי החלפות מפרקים. החלפת מפרק ירך בגישה קדמית וקינמטית. החלפת מפרק הברך והחלפת ברך בגישה קינמטית, ובשיטה רובוטית. תוך שימוש במשתלים אנטומים מותאמים אישית.

פרופ' דבי דוגל בראש ובראשונה ביחס אישי, שיתוף מלא של המטופלים בקבלת החלטות. התאמה אישית, ללא "פתרונות קסם", כי לא כל מה שמתאים לאחד, מתאים גם לכם.

מתחייב להמשיך להתמקצע, להתקדם, להישאר קשוב למטופל ולעשות את המקסימום כדי להביא מזור לכמה שיותר אנשים.

שמח לשתף בסרטוני מטופלים:

מאחל לכולנו להמשיך להיות חלק בלתי נפרד מהקהילה, לעשות את המקסימום כדי לעזור, לטפל , לצמוח ולהשתפר . ואנחנו ממשיכים בחזון – מצוינות בטיפול, חיזוק הקהילה, חינוך ולימוד אורתופדיה ושינוי ההתמחות בישראל.  במטרה לגדל את דור האורתופדים החדש.

פרופ'  דבי מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית והרובוטית. פרופ' דבי וצוות המרפאה לשירותכם לכל שאלה.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן