הרופאים הטובים בישראל 2023 – Duns 100

הרופאים הטובים בישראל 2023 | פרופסור רונן דבי – אורתופד מנתח. השנה השישית ברציפות ברשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל.

שוב מודה לכם, על שנכללתי זו השנה השישית ברציפות ברשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל. תודה רבה על הבעת האמון וההמלצות החמות.

דן אנד ברדסטריט, חברה מובילה בארץ ובעולם בתחום פתרונות מידע עסקי לניהול סיכונים. שפועלת בישראל מזה שנים רבות, ומדרגת את החברות המובילות במשק תחת המותג Duns 100 . דירוג שנחשב לדירוג מקצועי, אובייקטיבי ומהימן .
דירוגי Duns 100 מבוססים על קריטריונים מקצועיים ומדידים. השנה, תחום האורתופדיה נוסף לתחומי הרפואה שדורגו.
לצורך קביעת הדירוג נועצו אנשי Duns 100 בלמעלה מ-1,000 רופאות ורופאים, שנתנו את חוות דעתם המקצועית, כמו גם מנהלי בתי חולים ומנהלי מחלקות. הדירוג נקבע על פי המלצות עמיתים. ומשקלל אותם עם הוותק והניסיון. מאחל לכולנו – שרק נמשיך לטפל, לנתח ולקדם את איכות הטיפול והרפואה בישראל.

מי הם הרופאים הטובים בישראל?

בתחום האורתופדיה: כירורגיה של המפרקים – ברך וירך. מנתח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית וקינמטית. החלפת מפרק הברך והחלפת ברך בגישה הקינמטית והרובוטית.

רופא אורתופד מומחה, עתיר ניסיון. מקצועי ומיומן. ניתן לקרוא המלצות ממטופלים, כדי להבין את הקשר האישי והעשיה המקצועית.

פרופ' דבי דוגל בראש ובראשונה ביחס אישי, שיתוף מלא של המטופלים בקבלת החלטות. התאמה אישית, ללא "פתרונות קסם", כי לא כל מה שמתאים לאחד, מתאים גם לכם.

ולא שוכחים את דור העתיד

פרופ' דבי , אחד המומחים הבולטים באורתופדיה וניתוחי החלפות מפרקים. כמו גם בחינוך רפואי של הדור הבא של הרופאים בישראל. בנוסף להתמחות מעמיקה ומוכחת בניתוחי החלפת מפרקים, פרופ׳ דבי מקפיד לנתח רק כאשר יש לכך סיבה אמיתית. ומשקיע מרץ רב גם בטיפול השמרני, הכנת המטופלים לניתוח, ניתוחים בהתאמה אישית, וכמובן – בשיקום אידאלי של מטופליו.

החלפת מפרק בהתאמה אישית


פרופ' דבי – מנתח מיומן
, מומחה מוביל בארץ בכירורגיה אורתופדית – מאמין בניתוחים בהתאמה אישית, עם מינימום פגיעה ברקמות הרכות. מנתח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית וקינמטית. בשיטות מתקדמות, בהתאמה אישית. עם השתלים המתאימים ביותר.

ניתח אלפי ניתוחי החלפות מפרק ירך בגישה קדמית. והחלפות מפרק ברך בגישה קינמטית ורובוטית. ניתח אלפי מטופלים שחזרו לשגרה ללא כאבים, זמן קצר לאחר הניתוח. הניתוח עצמו, מאוד מדויק, ללא חיתוך שרירים. תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם.

פרופ׳ דבי ממליץ על גישת השחרור המהיר והשיקום הביתי. במטרה למקסם את תוצאות ניתוח החלפת המפרק, לשקם את יכולותיכם הגופניות ולהביא אתכם לשיאים חדשים.

במרפאת פרופ' דבי  תקבלו מידע לגבי ההכנה לניתוח, מהלך הניתוח, השיקום וההתנהלות לאחר הניתוח. פרופ'  דבי מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובהרצליה. 
מנתח החלפות מפרקים: ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית והרובוטית. באסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל- רמת החייל,  וברזילי אשקלון. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן