ראיון בתכנית הבריאות של פרופ' יהודה אדלר.

תכנית הבריאות בהגשת פרופסור יהודה אדלר

תכנית הבריאות בהגשת פרופסור יהודה אדלר ובהשתתפות מומחי הרפואה הבכירים בישראל.עם ד"ר רונן דבי על ניתוחי החלפת מפרק הברך והירך, יום רביעי, 23 בינואר, 2019.

בתוכנית פרופ' דבי משוחח עם פרופ׳ אדלר על חידושים בניתוחי החלפות מפרקים. על החזון בניהול המערך האורטופדי בבי״ח ברזילי ובהקמת מרכז למצוינות באורטופדיה.

על הטיפול בשחיקת סחוסים במאה ה21 ועל הגישה הוליסטית בטיפול בשחיקה של מפרק הברך והירך. וכיצד מתבצע שיקום מהיר וחזרה מהירה לתפקוד לאחר ניתוח החלפת מפרק .

רדיו תל אביב מאפשר להקשיב לראיון גם באמצעות האפליקציה.לקישור לכתבה

פרופ' דבי משתף במידע על ניתוח להחלפת מפרק הברך , או החלפת מפרק ירך. למי שטיפול שמרני כמו פיזיותרפיה , תרופות או טיפולים שמרניים אחרים. לא הועילו לו.
שחיקה במפרק הברך או הירך, מפרקים גדולים ונושאי משקל. יכול לגרום לכאבים בהליכה, בעליה וירידה במדרגות. לפגוע בטווח התנועה, ולגרום לכאב ופגיעה באיכות החיים.
בעת הצורך, החלפת מפרק פגוע במפרק מלאכותי, יכול להקל על הכאב ולשפר בצורה ניכרת את התפקוד.

למידע נוסף על הטיפול בשחיקת מפרק הירך, שחיקת מפרק הברך והשיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק – לחץ על התמונות.

פרופ’ דבי רונן – אורתופד מנתח, מומחה להחלפות מפרקים. ניתוחי החלפת מפרק ברך החלפת מפרק ירך. מהרופאים האורתופדים המובילים בתחום האורתופדיה והחלפות המפרקים בארץ. פרופ’ דבי טיפל באלפי אנשים, באופן שמרני או ניתוחי, בדגש על מקצועיות ואיכפתיות.

 
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח
פרופסור רונן דבי, אורתופד מנתח

פרופ' דבי מנתח החלפות מפרקים, ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית. החלפת מפרק ברך, החלפת ברך בגישה הקינמטית ובשיטה הרובוטית. לפרופ' דבי ניסיון מקצועי של אלפי ניתוחי החלפות מפרקים, בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית. מומחה בינלאומי, מעביר כנסים, הדרכות וקורסים לרופאים וקולגות בארץ ובחו"ל. מקבל מטופלים במרפאות ברמת החייל-תל אביב, ובמרפאה בהרצליה. מנתח בבתי החולים הפרטיים: אסותא רמת החייל, אסותא ראשון לציון, הרצליה מדיקל סנטר, רפאל-עתידים. ובמסגרת בית החולים ברזילי. צוות המרפאה זמין לכל שאלה, שיהיה בהצלחה.

דילוג לתוכן